تبلیغات
مشاوره تحصیلی تمامی دانشگاه ها - ثبت نام – شرایط – زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور 98

مشاوره تحصیلی تمامی دانشگاه ها

ثبت نام – شرایط – زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور

این دانشگاه در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه از داوطلبان واجد شرایط به صورت بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی ثبت نام به عمل می آورد. داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام و درج کد رشته محل های خود اقدام کنند. دانشگاه آزاد در تمام گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان به صورت بدون کنکور و با معیار معدل کتبی دانشجو می پذیرد و علاقمندان می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی در هریک از رشته های ارائه شده ثبت نام کنند.

ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد تمام مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت همزمان و فقط از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می پذیرد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 – 98

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و شرکت در کنکور سراسری برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور این مقطع الزامی نخواهد بود. اکنون ممکن است این سوال برای شما مطرح شود که تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تفاوت آن ها این است که داوطلبانی که دیپلم فنی و کاردانش دارند می بایست در رشته های کاردانی پیوسته و داوطلبانی که دیپلم رشته های نظری را دارند باید در رشته های کاردانی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

ثبت نام دانشگاه آزاد * ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد * ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد * دانشگاه آزاد بدون کنکور * ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور * ثبت نام دنشگاه آزاد مهر 98 * ثبت نام دانشگاه آزاد بهمن 98 * ثبت نام بدون کنکور * بدون آزمون دانشگاه آزاد * بدون کنکور دانشگاه آزاد * ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 98 * ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98

داوطلبانی که متقاضی تحصیل در این مقطع تحصیلی هستند ، می توانند در 2 بازه زمانی مهر و بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. ثبت نام نیمسال اول (مهر) از مرداد ماه آغاز و تا اواخر مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت ، همچنین ثبت نام برای نیمسال دوم (بهمن) از یکم بهمن ماه آغاز و تا 13 بهمن 97 نیز ادامه خواهد داشت. داوطلبانی مجاز به ثبت نام خواهند بود که مدرک دیپلم خود را دریافت نموده باشند (داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کاردانی پیوسته الزامی نیست)

نحوه ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد

    برای انجام ثبت نام ابتدا می بایست دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود نموده و به طور دقیق مطالعه کنید تا در جریان تمام مراحل و جزئیات ثبت نام قرار بگیرید.

    در مرحله دوم وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شده و کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

    پس از خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال کارت اعتباری ، از منوی اصلی لینک فعال شده مقطع مورد نظر خود را (کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته) را انتخاب نموده و جهت پایان فرآیند ثبت نام ، کاربرگ مربوطه خود را تکمیل کنید.

    در پایان کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 – 98

ثبت نام دانشگاه * ثبت نام بدون آزمون * دانشگاه آزاد * شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد * شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد * ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد  * ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد * ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد * دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون

نحوه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد

    برای انجام ثبت نام این مقطع تحصیلی ابتدا باید از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد آگاهی پیدا کنید.

    سپس وارد سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شده و با پرداخت هزینه به صورت اینترنتی کارت اعتباری مقطع تحصیلی مورد نظر خود را خریداری کنید.

    در گام سوم شماره سریال کارت اعتباری خود را دریافت نموده و از منوی اصلی بر روی لینک فعال شده ثبت نام مقطع مورد نظر خود (کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته) کلیک کنید ، سپس جهت اتمام فرآیند ثبت نام ، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

    و در آخر کد رشته محل های مورد نظر خود را در فیلدهای مربوطه به ثبت برسانید.

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98

به دلیل آنکه بسیاری از داوطلبان ، اطلاعی از نحوه ثبت نام ندارند ، به همین دلیل در این بخش به طور کامل مراحل ثبت نام را شرح داده ایم که پاسخگوی تمام سوالات شما می باشد.

مرحله اول : وارد شدن به صفحه اینترنتی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد توسط مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه انجام می گیرد و برای ثبت نام باید به سایت azmoon.org مراجعه کنید.

مرحله دوم : خرید سریال اعتباری ثبت نام

مرحله سوم : واریز هزینه ثبت نام

برای واریز هزینه ثبت نام ، باید مطابق شکل زیر اقدام کنید. زیرا پرداخت هزینه منحصرا به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. مبلغ مورد نظر برای ثبت نام دوره های کاردانی 38 هزار تومان و برای ثبت نام دوره های کارشناسی 40 هزار تومان می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشگاه آزاد بدون آزمون

مشاوره تحصیلی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه

مرحله چهارم : کلیک بر روی لینک ثبت نام

مرحله پنجم : تکمیل فرم ثبت نام

مرحله هفتم : انتخاب رشته محل های مورد تقاضا

برای تکمیل فرم انتخاب رشته ، باید کد رشته و کد محل مورد تقاضا را از دفترچه انتخاب رشته پیدا کرده و پس از وارد کردن این دو کد در بخش مربوطه فرم ، بر روی گزینه جستجو کلیک نمایید تا رشته و دانشگاه مورد نظر شما یافت شود. پس از کلیک بر روی گزینه تایید ، رشته مورد نظر برای شما ثبت می شود و به همین ترتیت می توان انتخاب های بعدی را وارد کرد. (مطابق شکل زیر) پس از پایان تمام مراحل کدرهگیری ثبت نام را دریافت نمایید تا در زمان اعلام نتایج با استفاده از این کد ، از رشته قبولی خود مطلع شوید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 4.5/5 (6)

خبر فوری: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) آغاز شد(16 بهمن 97)

قبل از توضیح در مورد نحوه و مراحل گام به گام نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور توصیه می شود که حتما برای چگونگی افزایش شانس قبولی د ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام بدون آزمون

دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر 98

دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور 97 بهمن ماه کی اعلام می شود؟

بسایری از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به این تصوراند که تنها با ثبت نام و دریافت کد رهگیری باید به دانشگاه مراجعه کنند چون ثبت نام که از اسمشم مشخصه بدون کنکور است، درحالی که امسال برای سال 97 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیل و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور معدل کتبی و کل دیپلم می باشد که در ادامه جدول تاثیر میزان سوابق تحصیلی را قرار داده ایم.

این مرحله از ثبت نام بدون آزمون رشته های دانشگاه آزاد نتایج دارد و نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد  که داوطلبان می توانند نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم خود را مشاهده نمایند.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مشخص شد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 هم در نیمسال اول مهر ماه و هم در نیمسال دوم بهمن ماه دارای 4 مقطع می باشد که تا به امروز 9 بهمن ماه 97 دفترچه سه مقطع منتشر شده است که در زیر برای مشاهده دفترچه ها لینک مشاهده را قرار داده ایم، ثبت نام کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 از تاریخ 14 تا 16 بهمن ماه آغاز خواهد شد و به محض منتشر شدن در کانال تلگرام بدون کنکور سبز مشاور اطلاع رسانی خواهد شد.

“ثبت نام خود را به مشاوران مجرب سبز مشاور بسپارید”

جدول میزان تاثیر سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97

تذکر: برای مشاهده کامل جدول از طریق موبایل، گوشی خود را در حالت افقی قرار دهید.

گروه آزماشی        ریاضی فیزیک      علوم تجربی          ادبیات و علوم انسانی           علوم و معارف اسلامی         سایر عناوین دیپلم

علوم ریاضی و فنی 100      100      31.4     31.4     31.4

علوم تجربی          100      100      31.4     31.4     31.4

علوم انسانی          41.2     41.2     100      100      41.2

هنر        100      100      100      100      100

زبان های خارجه    100      100      100      100      100

مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته منتشر شد(9 بهمن 97)

برای مشاهده دفترچه رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی پیوسته در تاریخ شنبه 2 بهمن ماه 97 آغاز و به مدت 13 روز تا تاریخ 13 بهمن 97 مهلت ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دارد و داوطلبان واجد شرایط می توانند ثبت نام بدون آزمون خود را بر اساس نکات مهمی که در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد انجام دهند.

نکات مهم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 مقطع کاردانی پیوسته

داوطلبان دارای دیپلم نظری و دیپلم فنی حرفه ای می توانند 20 کدرشته انتخاب نمایند به صورتی که با هر کارت یک رشته در 20 کد دانشگاه می توانند انتخاب نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 98

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 98

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر و بهمن

بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر و بهمن

بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن

داوطلبان دارای دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم و نظام جدید باید رشته ای را انتخا نمایند که تجانس با رشته ادامه تحصیل دلخواه داشته باشد(ضروری)

تجانس رشته در جدول دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی مشخص می باشد و داوطلبان باید حتما آن را رعایت نمایند.

نتایج این دوره نیمه دوم بهمن منتشر خواهد شد.

ملاک اصلی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی معدل دیپلم داوطلبین می باشد.

و …

تاثیر معدل زمانی که نوع دیپلم با گروه آزمایشی متفاوت باشد چگونه است؟

یکی از ویژگی های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن ماه امکان انتخاب زیر گروه های آزمایشی متفاوت از نوع دیپلم داوطلب می باشد اما سوالاتی که برای بیشتر متقاضیان دانشگاه ازاد بدون کنکور پیش آمده این است که:

چگونه زیر گروه آزمایشی دیگری را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب کنیم؟

داوطلبان با خرید هر کارت می توانند فقط در یک زیر گروه انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 نمایند و باید توجه نمایند که رشته مورد نظر آنها حتما در زیر گروه آزمایشی باشد و این اشتباهی هست که بسیاری از داوطلبان تا کنون انجام داده اند.

 “نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمه بهمن ماه اعلام خواهد شد”

با چه معدلی چه رشته ای؟

سوال بیشتر داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال دوم و نیمسال اول 97 از مشاوران سبز مشاور این است که با چه معدل کتبی چه رشته ای قبول می شوم و آیا معدل لازم برای رشته دلخواه من چقد باید باشد؟ آیا برای رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد معدل باید بالاتر از 18 باشد؟!

معدل قبولی هر کدام از رشته های بدون کنکور با هم متفاوت است مثلا: برای رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها البته رشته های پرطرفدار و دارای بازار کار خوب معدل باید بالاتر باشد مثلا برای رشته حقوق بدون کنکور معدل داوطلب باید بالاتر از 15 باشد.

مشاوره و معدل لازم برای قبولی در بدون کنکور آزاد بهمن ماه

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی نیمسال دوم 97-98

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در واحد های سراسر کشور آغاز شد!

متقاضیان محترم ثبت نام ترم بهمن 97 دانشگاه آزاد می توانند ابتدا دفترچه پذیرش بهمن ماه 97 را مطالعه نمایند و در مرحله بعد جهت ثبت نام الکترونیکی دانشگاه آزاد از طریق سامانه ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد آزمون اقدام به ثبت نام نمایند شایان ذکر است متقاضیان محترم در نظر داشته باشند ثبت نام بهمن ماه دانشگاه آزاد نیز به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود جهت اطلاع از رشته های موجود و تکمیل روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با ما همراه باشید.

برای اطلاع از شرایط جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای مقاطع کاردانی و کارشناسی – پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ورودی مهر و بهمن 97-98 و ثبت نام های دانشگاه آزاد با شماره زیر تماس بگیرید. تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی یک شب حتی ایام تعطیل

متقاضیان گرامی در صورتی که موفق به تماس با شماره های مرکز ثبت نام بدون کنکور آزاد نشدید می توانید چندبار تلاش کنید و در صورتی که بازهم موفق به تماس نشدید اینجا کلیک کنید

اطلاعیه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 97

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به سایت سبز مشاور مراجعه نمایید.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به سایت  sabamoshaverمراجعه نمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ماه 97

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ماه 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98

پیرو اطلاعیه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ، ثبت نام دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم 97 – 98 یا ترم بهمن 97 از امروز 20 آذرماه طی دو مرحله اصلی آغاز شد در مرحله اول متقاضیان ثبت نام می توانند با مرکز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با شماره هایی که در بالا ذکر کردیم تماس حاصل نمایند و امور پیش ثبت نام در رشته محل های مورد نظر را تکمیل نمایند.

در مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد که از اوایل دی ماه 97 آغاز می گردد متقاضیان محترم می توانند جهت تکمیل ثبت نام بدون کنکور در رشته های مورد نظر با مرکز تماس گرفته و امور ثبت نام خود را پیگیری نموده و تکمیل نمایند و یا با مراجعه به سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه روند ثبت نام را پیگیری نمایند.

برای اطلاع از زمان دقیق آزمون ها و ثبت نام های دانشگاه آزاد بدون کنکور

برای اطلاع از شرایط کامل آزمون ها و ثبت نام های دانشگاه آزاد بدون آزمون

تمام دانش آموزانی که دارای مدرک تحصیلی دیپلم _ پیش دانشگاهی  در تمام رشته های تحصیلی در دبیرستان یا هنرستان هستند به شرظی که مشمول دوره خدمت نظام وظیفه نباشند میتوانند در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.

ثبت نام دانشگاه آزاد ورودی بهمن 97-98 برای کلیه دانشجویانی که دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) یا لیسانس (کارشناسی) هستند مانعی ندارد و این دسته از دانشجویان میتوانند برای ورود دانشگاه آزاد اقدام کنند و در هر کد رشته و پایه ای شروع به تحصیل کنند.

لازم به ذکر است کلیه متقاضیان ثبت نام کاردانی دانشگاه آزاد – ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد قبل از هرگونه اقدامی در راستای تکمیل ثبت نام الکترونیکی با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی بگیرند تا از شرایط دقیق و رشته های موجود مطلع شوند و یا دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته مقطع خود را مطالعه نمایند و با آگاهی کامل نسبت به شرایط ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

ثبت نام آزاد اسلامی+دانشگاه آزاد+دانشگاه آزاد ثبت نام+دانشگاه آزاد اسلامی+بدون آزمون آزاد

نظرات() 
  • ابر برچسبها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :